Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu, Türkiye’nin en büyük ve en saygın eğitim kurumu markalarının genel merkezi olarak sizlere yeni ve kazançlı bir iş fırsatı sunuyoruz. Hali hazırda yıllardan gelen tecrübeyle geliştirilmiş, mali – operasyonel – idari – hukuki anlamda bütün sistem işleyişi tamamen netleştirilmiş bir Franchise Modeliyle sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Eğitim kalitesi en iyi olan ve Türkiye’nin en bilindik markalarıyla bu yola çıkarak çok kazançlı bir girişimde bulunabilirsiniz. 

Sizlerin her konuda kazanç elde etmesi ve memnuniyeti bizim için en büyük başarıdır. Bu sebeple sahip olduğumuz bütün tecrübemiz ve markalarımızın bilinirliğiyle tüm olumsuz etkenleri ortadan kaldırarak, siz değerli girişimcilerin bütün enerji ve motivasyonunu kendi işinize yoğunlaştırmanızı sağlayacağız ve bu sayede Markalar Birliği ailesine katıldığınızda; deneyimli ve tecrübeli bir ekibin desteğini sürekli yanınızda hissedeceksiniz.

Her biri alanında uzman kişilerden oluşan onlarca departmanlarımızın desteği ve yönlendirmesi ile daha tabelanızı astığınız ilk aydan itibaren yapmış olduğunuz yatırımın olumlu geri dönüşünü almaya başlayacaksınız.

Eğer siz de eğitim sektöründe büyük başarılara imza atmak, sizi tercih edenlerin hayatına dokunmak, karlı ve sürdürülebilir bir işletme sahibi olmak istiyorsanız, hizmet vermek için bütün ekibimiz sizi çağırıyor!

SİZLERE NELER SUNUYORUZ VE NEDEN AİLEMİZE KATILMALISINIZ?

 • GRAFİK VE TASARIM DESTEĞİ

Kurumunuza ait tüm grafik tasarım işlemleri Genel Merkez tarafından yapılmaktadır. Bu konuyu açmak gerekirse cam giydirme, araç giydirme, billboard, afis, broşür, kartvizit vs. aklınıza gelebilecek olan tüm baskı formatındaki işler bizim tarafımızdan yapılmakta ve sizlere baskı formatında gönderilmektedir. Tek yapmanız gereken bir reklamcı ile anlaşarak baskı işlemini yapmanızdır.

 • MİLLİ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ek olarak Milli eğitim bandında, e-özel, mebbis sistemlerinde yapılması gereken bütün işlemler konusunda da destek ve eğitim verilmektedir.

 • WEB SİTESİ VE KURUMSAL MAİL HİZMETİ

Kurumunuza ait internet sitesi ve mail adresleriniz bizim tarafımızdan açılmaktadır.

 • İŞ İLANI YÖNETİMİ

Personel ilan girişleri; öğretmen, kurum müdürü, ön büro, temizlik görevlisi vb. gibi ilanlar www.venibiris.com üzerinden kurumunuz adına açılacak hesap ile yayınlanır. İlan girişleriniz bizim tarafımızdan yapılır ve size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak adayları görüntüleyebilirsiniz.

 • PERSONEL İŞE ALIM VE MÜLAKAT HİZMETİ

İngilizce öğretmenlerinizin mülakatı Genel Merkez tarafından yapılır. Mevcut öğretmenlerin eğitimleri ve ihtiyaç duyulduğu taktirde öğretmen yönlendirmesi tarafımızdan yapılır.

 • HİZMET İÇİ EĞİTİMLER

Kurumumuzda görev alan kurum müdürü, ön büro personeli ve İngilizce öğretmenlerine hizmet içi eğitimler verilmektedir. (Satış Pazarlama, Eğitim işleyişi, Avrupa Dil Portfolyosu, Oyunlarla İngilizce, Sınıf Yönetimi, Müfredat Eğitimi vb. gibi)

 • GELENEKSEL BAYİ TOPLANTILARI

Yılın belirli dönemlerinde fikir alışverişleri yapılan bayi toplantıları yapılır ve bütün bayilerin ortak fikirleriyle daha etkili reklam ve tanıtım çalışmaları, daha etkili kayıt alma yöntemleri tartışılır.

 • ÖĞRENCİ MEMNUNİYET HİZMETLERİ

Öğrencilerle alakalı yaşamış olduğunuz sıkıntılarda, sizleri uzlaşmaya götürecek olan ya da öğrenciye karşı kurumunuzun haklarınızı savunacak olan ve sizlerle eşgüdümlü hareket edecek olan şikayet departmanımız vardır. Tüketici şikâyetleri, marka tüketici hakları etik kurallar çerçevesinde 72 saat içerisinde cevaplanır.

 • ÖĞRETMEN DESTEK PROGRAMLARI

Eğitimde kullanılacak olan çok çeşitli eğitim materyalleri ve öğretmenlerinizin her seviye için hiç zorlanmadan uygulayabilecekleri müfredat programlarımız vardır.

 • YAYIN DESTEĞİ

Kurumunuzda kullanacağınız bütün kaynak materyalleri bize ait olan 3 adet yayınevinden temin edebilirsiniz. Ayrıca yayın noktasında kurumlarımız bütün yayınlarımızı direk baskı maaliyetine temin edebilmekte bu sebeple dış satış fiyatı 1400₺ olan bir seti 200₺ gibi bir rakama alabilmektedir. 

 • REKLAM HİZMETLERİ

Uluslararası ve bölgesel olarak yılın belirli dönemlerinde genel merkezimiz tarafından şubenizin ve diğer şubelerimizin reklamları yapılmaktadır. (Örn: Selçuk Yöntem ile çekilen Amerikan Kültür reklamı, Funda Güray ile çekilen İngiliz Kültür Reklamı vs.

 • KURUMSAL HİZMETLER

Her ilde geçerli olacak şekilde yapılan büyük anlaşmalar ve protokoller sonucu kursiyer sayınız hiç reklamsız artmaktadır.

 • KALİTELİ EĞİTİM KADROSU

Akademik anlamda sizlere her konuda destek olabilmesi adına Türkiye’nin ve dünyanın en iyi akademisyenleri ile çalışıyoruz.

 • HUKUKİ DESTEK

Kurumla ilgili bir şikayet ya da bir olumsuzluk sonucu hukuki durumlar söz konusu olduğu takdirde kurum avukatlarımızdan hukuki destek alabiliyorsunuz.

 • KAR ETME STRATEJİLERİ

Zarar eden şubelerimize kar edebilmeleri için birçok alternatif sunulmaktadır.

 • YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İştirak içinde olduğumuz Yurt dışı eğitim danışmanlık firmaları sayesinde kurumlarınızda yurt dışı eğitime dair dilediğiniz her konuda bilgi ve destek alabiliyorsunuz.

 • MOBİL UYGULAMA

Tablet ve telefonlarda kullanılabilen mobil uygulamalarımız ile öğrencilerinize dilediğiniz zaman duyuru yapabilirken, onlara ücretsiz 1 yıllık online eğitim, diğer şube öğrencileriyle 7/24 chat yapma imkanı, ödev yapma, quiz yapma ve bunların sonucunu görebilme ve kurumunuzu değerlendirme imkanı sunabiliyorsunuz. 

ÖĞRENCİLER NEDEN BİZİ TERCİH EDİYOR VE ONLARA NELER SUNUYORUZ?

 • Kursumuza gelen öğrencilerimiz İngilizceyi öğrenmek, konuşmak ve eğitiminin sonunda kendisine fayda sağlayacak bir belge almak istiyorlar.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kursları, Avrupa Konseyi tarafından yetişkinler için 2012. RO04 ve çocuklar için 2012.RO07 kodu ile onaylı neredeyse tüm dünya ülkelerinde geçerli Avrupa Dil Portfolyosu vermektedir. Avrupa Dil Portfolyosu’na sahip öğrenciler, dil bilgilerini gösteren belge ile hem yurt dışına çıkışlarda hem de serbest mesleki dolaşım belgesi olan Europass ile yurt dışında çalışma imkânını elde ediyor.

Avrupa Birliği, Avrupa Birliği ülkeleri arasındaki mesleki dolaşımı kolaylaştırmak ve serbest mesleki dolaşımı yapılabilen bir standart sağlayabilmek için “Europass” denilen bir ortak belgeyi kullanıma sunmuştur. Europass dosyası 3 belgeden oluşmaktadır. Öğrencinin diploması, Avrupa Birliği standartlarında hazırlanmış özgeçmişi ve Avrupa Birliği’nde tanınan Avrupa Birliği onaylı Avrupa Dil Portfolyosu’dur.

 • Kursumuza gelen öğrencilerimize iş imkânı sunuyoruz.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kurslarımızda B2 seviyesini tamamlamış olan en az ön lisans mezunu Öğrencilerimize Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifika programı olan TESOL programını verebiliriz. TESOL sertifikası ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edilmekte ve bu sertifikaya sahip öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan özel öğretim kurumlarında usta öğretici olarak görev alabilmektedir.

 • Kursumuza kayıtlı öğrencilerimize kariyerlerine katkı sağlayacak programları sunuyoruz.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kurslarına kayıtlı olan öğrencilerimize Muhasebe, Satış Pazarlama, İnsan Kaynaklar, Liderlik vs. gibi 9 farklı eğitim programı sunarak özgeçmişlerini güçlendiriyoruz.

 • Lise grubu öğrencilerimize yurtdışında da geçerli olan Çift Diploma (Homeschool) Programı veriyoruz.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kursu öğrencileri devletimizin diplomasına sahip olabileceği gibi yurtdışında da geçerli diplomaya sahip olabilirler. Bu diploma sayesinde öğrencilerimiz yurtdışında bulunan üniversitelere sınavsız başvuru hakkı elde etmektedir.

 • Öğrencilerimize ücretsiz online programlar sunuyoruz.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kursu öğrencileri 9 ay boyunca ücretsiz MyKelime üyeliğinden faydalanabileceği gibi aynı zamanda da 5 yıllık online İngilizce desteğimizden faydalanabilmektedir.

 • Bize bağı olan temsilciliklerimize İngilizce kitap kaynağı konusunda yardımcı oluyoruz.

İngilizce yayınlar bu denli pahalı olduğu bir süreçte temsilciliklerimiz, Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun olarak hazırlanmış olan kitapları kullanır. Bu kitaplar kurumlarımıza uygun fiyatlarla verilmekte ve kitap eğitimleri ile öğretmenlerimiz desteklenmektedir.

 • Öğrencilerimiz kurslarımızdan Avrupa Birliği ülkelerinde çalışabilmek için geçerli mesleki yeterlilik belgesi (Europass) alabiliyor.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kursları, ülkemizin de içinde bulunduğu “Europass” istihdam sisteminde yer alan, öğrencilerine yurt dışında da iş imkanı sunabilen tek yabancı dil kursu zinciridir.

Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Kurumlarımızda eğitim alan her öğrenci, üniversiteden mezun olduktan sonra “Europass” e başvuruda bulunup ülkemizi yurt dışında da çalışarak temsil edebilme hakkına sahiptir. Kurumumuz Europass (Avrupa Mesleki Serbest Dolaşım Belgesi) düzenleme konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır.

Europass belgesinin en önemli parçası Avrupa Dil Yeterlilik belgesidir. Bu belge sahibi kişiler mezun oldukları okulun belgelerini ve sertifikalarını ekleyerek, mesleklerini Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelere iş başvurusu yapacak halde yetkin bir portfolyo haline getirirler. Sadece markalar birliğine bağlı kurslarımızın verdiği Avrupa Birliği onaylı Dil Yeterlilik Belgesi “Europass” belgesi için de kabul görmektedir.

 • Kurslarımız , öğrencilerimizi yasal İngilizce öğretmeni statüsüne kavuşturabiliyor.

Sadece Markalar Birliğine bağlı Eğitim Kurumları ülkemizde Tesol belgesi verebilmektedir. Bu programla B2 kurunu bitiren öğrencilerimiz dilerlerse Tesol programını tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel öğretim kurumlarında (anaokulu, kolej ve dil kursu) ya da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı özel kurumlarda (kreş, gündüz bakım evi, çocuk kulübü) yasal onaylı İngilizce usta öğreticiliği yapabilirler.

Öğrencilerimiz dilerlerse üniversitede hangi bölümde olurlarsa olsunlar, bölüm fark etmeksizin Tesol programını tamamlayarak İngilizce eğitmenliği mesleğinde Türkiye çapında ve dünyadaki 103 ayrı ülkede görev yapabilirler.

 • Sadece Markalar Birliğine bağlı Eğitim Kurumları, uluslararası geçerliliği olan, bakanlık onaylı bir İngilizce programı sunuyor.

Türkiye’de sadece Markalar Birliği, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı Avrupa Dil Pasaportu eğitimi vermeye yetkilidir. Ülkemizde birçok yabancı dil kursu Milli Eğitim Bakanlığı’na verdiği programdan farklı onaysız program uygulamaktadır. 25.01.2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan aldığımız onay numarası 61993’dür.

 • Avrupa Birliği Ve Tüketici Ödülleri Kalite Ödülleri Kazandık.

Türkiye genelinde ve yurtdışında temsilciliklerimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 1.500.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz. Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011(2 Ödül)-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur.

 • Öğrencilerimize İngiltere’deki yabancı dil kurslarımızın eğitmenlerinden 10 saat online eğitim sunuyoruz.

Öğrencilerimiz diledikleri zaman İngiltere’de bulunan şubelerimizden online 10 saat ders alabilmektedir.

 • Öğrencilerimize İngiltere’deki otellerimizde tatil ve İngilizce eğitimi imkânı sunuyoruz.

2 kur alan öğrenci şayet isterse başladığı İngilizce eğitimini İngiltere’de devam ettirme fırsatını buluyor. Kurslarımız öğrencilerini bu dilin merkezine götürüyor. Hem de eğitim, konaklama ve yemek dâhil. Bu süreçteki vize işlemlerinin takibi genel merkezimiz tarafından yapılıyor.

 • Öğrencilerimize Adnan Menderes Üniversitesinden onaylı mesleki eğitim sertifikaları verebiliyoruz.

Markalar Birliği ve Adnan Menderes Üniversitesi arasında yapılan protokol dahilinde kurumumuza başvuran kişilere online mesleki eğitim programı sonrasında MEB ve Üniversite onaylı ve bütün resmi kurumlarda geçerli mesleki eğitim sertifikası verilmektedir.

 • Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı yapıyor ve yurt dışına birçok amaçla öğrenci gönderebiliyoruz.

İştirak içinde olduğumuz Yurt dışı eğitim danışmanlık firmaları sayesinde kurumlarımız, yurt dışı eğitime dair dilediği her konuda bilgi ve destek alabilmektedir. Bu sebeple temsilciliklerimiz öğrencilerine dil eğitimi aldıktan sonra kendini geliştirebilmesi amacıyla dünyanın birçok ülkesinde eğitim alma imkanı sunabilmektedir.

 • Online eğitim almak isteyen öğrencilerimize birçok platformu ücretsiz sunabiliyoruz.

Pandemi sürecinde yüz yüze eğitim almak istemeyen öğrencilerimize Markalar Birliği Online Teaching Platform üzerinden kesintisiz bir biçimde online eğitim verirken, aynı zamanda öğrencimiz MyKelime, ingilizcekursu.com, Udemy, evdekurs.com, online.amerikankultur.org, online.ingilizkultur.org platformlarını ücretsiz kullanabiliyor.

 • İngilizce öğretmenlerine University Of Chicago testing ekibi tarafından verilen eğitim sonunda uluslar arası geçerli TOEFL eğitmenliği sertifikası veriyoruz.

TOEFL eğitmeni olmak isteyen İngilizce Öğretmenlerine University Of Chicago testing ekibi tarafından online olarak eğitim verip, verilen eğitim sonunda uluslar arası geçerli TOEFL eğitmenliği sertifikası veriyoruz.

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu Beklentileri

 • Tercihen Eğitim Sektöründe Tecrübeli
 •  Bulunduğu Lokasyondaki Pazarı İyi Okuyabilecek
 •  Yeterli Sermayeye Sahip
 •  Bizleri Temsil Edebilecek Vizyona Sahip

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu Koşulları

Franchising koşullarımız bölge, nüfus, demografik yapıya göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple yandaki formu doldurarak düşündüğünüz lokasyon için detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

AMERİKANCA KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU BAYİLİK DESTEKLERİ

 •  Reklam Desteği
 •  Yer Seçimi
 •  Bölge Koruması
 •  Pazarlama Desteği
 •  Eğitim Desteği
 •  Personel Desteği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir