Arora Bayilik

Arora bayilik için bilgilendirmeden sonra yer alan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Arora Motors, 1980 yılında Mehmet Ünverdi’nin liderliğindeki Ünverdi Ticaret olarak ticari faaliyetlerine başladı ve 1991’de aile şirketi haline gelerek Ünverdi İç-Dış Ticaret Pazarlama Ltd. Şti. adını aldı. Günümüzde, dünya ticaretinde bazı firmaların sadece kar odaklı olduğu ve kaliteli ürün üretimi yerine kar elde etme üzerine odaklandığı bir gerçektir. Bu ticari anlayış, belirli ülkelerden gelen ve kalitesiz ürünlerin piyasaya sunulmasına neden olan ihracatlarla sonuçlanmaktadır. Bu durum, haksız rekabetin ve uygulamaların ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Bu tür firmalar genellikle düşük üretim maliyetleriyle öne çıkarlar.

Arora Bayilik Hakkında

Arora Motors olarak temel prensibimiz her zaman Kalite Önceliği İlkesi olmuş ve bu prensibi asla değiştirmemeye kararlıyız. Firmamız, kaliteden ödün vermeden genç, dinamik ve profesyonel bir ekip tarafından titizlikle denetlenen üretim aşamalarına sahiptir. Müşterilerimizin güveni ve ürünlerimize duyduğumuz güven, ISO 9001-2000 Kalite Uygunluk Belgesi ile onaylanmış yüksek standartlarımızı desteklemektedir.

Pazarlama temsilcilerimiz, sürekli olarak bayilerimizi ziyaret ederek satışlarımızı gerçekleştirirler ve ürünlerimizin sevkiyatını kendi araçlarımızla yaparız. Elde ettiğimiz başarılar, gelecekteki hedeflerimizle birlikte referanslarımızdan gelen teşekkür yazıları bizi daha da motive etmektedir. Scooter, Motorsiklet ve Elektrikli Bisiklet sektörlerinde en iyisi olma hedefiyle tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

2004 yılından itibaren, şirketimiz dünya çapındaki fuarları ve fabrikaları ziyaret ederek kendi ürünlerini Türkiye pazarına sunmaya karar verdi. 2005 yılında, şirket merkezi ve depolarını 12.500 m²’lik bir alanda, içinde 8.500 m² kapalı alan bulunan Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:491 Seyhan / ADANA adresine taşıdık ve yeniden yapılandık.

Şu anda motorsiklet üretim hattımızla 2005 yılından itibaren üretime geçtik. Aylık Üretim Kapasitemiz 2.500 adet motorsiklet olarak planlandı ve Sanayi Bakanlığı’ndan yılda 30.000 adet motorsiklet üretme kapasitesi raporu aldık. 2005 yılında, üretim, ithalat, ihracat ve Türkiye genelinde servis hizmeti sunmak üzere Borbis Bisiklet Day. Tük.Mal.San.ve Tic. Ltd. Şti.’yi kurduk.

Arora Bayilik İletişim

Similar Posts

One Comment

  1. Murat iba dedi ki:

    Kırıkkale merkezde insanların ayağın çok olduğu bir cadde iş yerimiz mevcut buraya bayilik almak istiyorum 05438296835

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir