| |

Elaris Bayilik – İş Ortaklığı

Elaris bayilik, Elaris iş ortaklığı programı hakkında; ELARİS, Üçay Grup şirketlerinden ISOMER A.Ş. ‘nin bir markasıdır. ISOMER A.Ş Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na başvuruda bulunarak “Şarj Ağı İşletmeciliği” lisansı almıştır. ELARİS markasıyla, ŞH/11116-2/00025 numaralı lisans ile şarj ağı işletmecisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Elaris Bayilik Avantajları

Elektrikli araç şarj üniteleri bireysel olarak kullanılabilen cihazlar olabilmenin yanında, aynı zamanda halka açık şekilde konumlandırılarak ticari faaliyet yürütülebilmektedir.

Ticari faaliyet sürdürmek isteyen müşteriler, bağlı olunan EDAŞ (Elektrik Dağıtım Şirketi) üzerinden kurulacak şarj ünite/ünitelerinin toplam gücünün uygunluğunu alarak ve ilgili işletmenin İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatı kapsamında güncel hükümlere uygunluğunu alarak elektrikli araç şarj istasyonu kurulumunu ELARİS hizmetleri çerçevesinde kurdurabilir.

  • Elaris uygulamasından, şarj istasyonlarımızda araçlarınız şarj edebilirsiniz.
  • Hemen elektrikli araç şarj istasyonu talebi oluşturup kendi istasyonunuzu anahtar teslim şekilde edinebilirsiniz.
  • Müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.
  • Kendi yatırımınızı yapmak istiyorsanız hemen talep oluşturup şarj ağımıza yatırım yaptığınız istasyonlarınızla katılabilirsiniz.

Elaris Bayilik Nasıl Alınır?

İşletmenizde elektrikli aracı olan müşterilerinize hizmet vermek, farklı bir ayrıcalık sunmak isterseniz bizlere info@elaris.com.tr adresine mail atabilir, https://elaris.com.tr/elaris-is-ortagi/ veya 0850 255 35 77 nolu telefondan Elaris’e ulaşabilirsiniz

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir