Rossmann Bayilik

Rossmann bayilik, Türkiye’de vermemektedir. Rossman bayilik için düşünceleri kendi mağazalarını açarak büyüme stratejisini sürdürmekte ve bayilik sistemi yerine doğrudan kendi yatırımları ile mağazalarını yönetmektedir​.

Rossmann Hakkında

Rossmann, 1972 yılında Dirk Roßmann tarafından Almanya’da kurulan bir kozmetik ve kişisel bakım perakende zinciridir. Günümüzde dünya genelinde 4,500’den fazla mağazası bulunmaktadır. Türkiye pazarına 2009 yılında giriş yapmıştır ve burada da önemli bir konuma sahiptir.

Rossmann’ın Ürün Çeşitliliği ve Konseptleri

Rossmann mağazalarında geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu ürünler arasında kozmetik, kişisel bakım, bebek bakımı, sağlık ve eczacılık ürünleri, temizlik malzemeleri ve organik gıdalar yer alır. Mağazalar, Rossmann’ın kendi markaları olan Alterra, EnerBio, ve daha birçok ürünün yanı sıra global ve yerel markaları da sunar. Özellikle vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünlere önem verir.

Rossman Bayilik Durumu

Rossmann bayilik, Türkiye’de vermemektedir. Rossman bayilik ücreti için düşünceleri kendi mağazalarını açarak büyüme stratejisini sürdürmekte ve bayilik sistemi yerine doğrudan kendi yatırımları ile mağazalarını yönetmektedir​.

Rossman Müşteri Hizmetleri İletişim

0800 261 77 66

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:

Hafta içi her gün  ve Cumartesi günleri saat 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir