Trugo Şarj Bayilik Şartları

Trugo Şarj bayilik şartları, Trugo başvuru şartları nelerdir hemen inceleyelim! Trugo Şarj İstasyonları 81 ile kurulmak için gün sayıyor. Vestel işbirliğiyle yapılan Trugo Şarj bayilik şartları nelerdir?, TOGG şarj Bayilik nasıl alınır?, elektrikli araç şarj istasyonu bayiliği almak ve Trugo Şarj Bayilik Başvuru 2024 için detayları burada bulabilirsiniz.

Türkiye’nin araç sektöründe söz sahibi olabilmek adına TOGG isimli markası ile yollarda olmaya hazırlanıyor. Üretilen elektrikli araçların şarj problemini de TRUGO şarj istasyonları çözecek. 81 ile kurulacak şarj istasyonları için bayilik almak isteyen binlerce kişi bulunuyor.

TOGG markalı araçları şarj edecek istasyonları Zorlu Holding bünyesindeki Vestel fabrikalarında üretiliyor. Vestel kısa süre içerisinde seri üretime başladı ve 1 sene içerisinde 81 şehre 1.000 adet şarj istasyonu kurma hedefiyle yola çıktı. Zorlu Holding ayrıca Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu TOGG’un kurucu ortaklarındandır.

TRUGO Şarj Bayilik Şartları

TOGG elektrik araçlarını şarj edecek Trugo isimli şarj istasyonları bireysel veya ticari amaçlı kullanılabilecek. Vestel tarafından teslim edilen şarj istasyonları ilk etapta Türkiye’nin işlek cadde, alışveriş merkezi, hastane gibi yerlere kurulacak. Daha sonra isteyenler bayilik alabilecek.

Elektrikli araç sahibi olan vatandaşlar sadece bireysel kullanım için evine şarj ünitesi monte ettirebilecek. Ünitenin çalışması için yerde sabit kalması ve 7 kW ve 22 kW arasında akım gücüne sahip olması yeterli olacaktır.

Trugo Şarj İstasyonu kurmak isteyen girişimciler ise, benzin istasyonları gibi yol ve otoban kenarlarına bayilik açabilir. Ayrıca belirli noktalara şarj ünitelerini yerleştirerek pasif gelir etme imkanı sağlayabilir.

Truga Şarj istasyonları için oluşabilecek arızalar için Türkiye’nin dört bir tarafına yetkili servis bayiliği de verilecek. Yetkili servisler montaj, arıza, bakım ve onarım gibi hizmetlerde faaliyet gösterecek.

Trugo Bayilik başvurusu için detaylar henüz paylaşılmadığı için ayrıntıları veremiyoruz. Başvurular Vestel veya Trugo Şarj’ın kendi web sitesi üzerinden yapılması bekleniyor. Beklemede kalın.

Trugo Şarj İş Ortaklığı Başvurusu

Trugo Şarj ağlarında yer almak ve iş ortaklığı konularında bilgi almak için https://trugo.com.tr/certificate adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Trugo Şarj İstasyonu fiyat

Togg ev şarj istasyonları, ortalama olarak 9.000 TL ile 21.000 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Trugo için fiyat listesi yayınlandı. Buna göre, kW/s başına birim ücret 7,99 lira oldu. Böylece kısa menzilli ve uzun menzilli Togg’un kilometre başına ne kadar yakıt harcayacağı da belli oldu.

One Comment

  1. şahin dedi ki:

    Ana Yol üzeri acmak istiyorum.telim.05058053264

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir