Venüs Su Arıtma Bayilik

Venüs Su Arıtma Bayilik: su arıtma cihazı satışı yapmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği ürün satış bayilik veren firmalar listemizdeki firma.

Venüs su arıtma sistemleri bayiliği tamamen yerli ortaklar ve yerli üreticiden oluşan, su arıtma sistemlerini kendisine meslek edinmiş, üretim, montaj servis konusunda yıllarca su arıtma konusunda tecrübe yapmış kişilerden oluşmaktadır. Tescilli markadır, tüm ürünleri patentlidir.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Evsel Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
  • Kuruluş Yılı : 2019
  • Toplam Çalışan Sayısı: 7
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Şube Sayısı : Toplam 48 Merkeze Ait : 3 Franchise / Bayi : 18 Son 1 Yılda Açılan : 1 Hedeflenen : 81

Su arıtma bayiliği veren firmalar sayesinde sizlerde bu dinamik sektöre katılabilir ve kendi iş fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Su arıtma bayiliği sayesinde hem insanlara temiz su imkânı sunabilir hem de yüksek kar elde eden bir firmanın sahibi olabilirsiniz.

Su arıtma bayiliği veren firmalar belirli koşullar çerçevesinde sizlere iş kurma avantajı sunmaktadır. Her bayilik firmasının yatırımcısından istemiş olduğu belirli şartlar bulunmaktadır. Hiçbir zaman popülaritesi kaybolmayacak olan bu sektör sayesinde uzun ömürlü bir işletme kurmak mümkün olmaktadır.

Su arıtma bayiliği açmak isteyen kişilerin en çok önem vermesi gereken konulardan birisi de doğru firma seçimidir. Adını duyurmuş ve güvenilirliği kanıtlanmış bir firmadan bayilik almak insanların size güvenerek daha hızlı alışveriş yapmasında son derece önemlidir.

Venüs Su Arıtma Bayiliği

Su arıtma cihazı satışı yaparak yüksek kar elde etmek isteyen girişimciler için en iyi firmalardan birisi Venüs su arıtma bayiliğidir. Firmanızın açılması için en düşük 20000 TL gereksiniminiz bulunmaktadır. Ortalama bir şubenin açılması için 35 bin TL gereklidir. En az 10.000 TL olması durumunda firma sizlere birçok desteği sağlayarak sektöre girmenize yardımcı olmaktadır.

Bayilik şartları içerisinde öncelikle müşteri memnuniyetine önem vermeniz son derece önemlidir. Bununla birlikte düzenli ve her zaman işinin başında durabilecek kişilerle çalışmayı tercih eden bir firmadır. Anlaşmanız dâhilinde Venüs su arıtma firması sizlere sosyal medya desteği, fiyat koruması, bölge koruması ve teknik destek, satış desteği vermektedir.

Venüs Su Arıtma Bayilik Başvuru

Venüs Su Arıtma bayilik başvurusu için LİNK adresinden yapabilirsiniz!

  • Antalya OSB 1. Kısım Antalya Bulvarı No: 36 07190 Döşemealtı / ANTALYA
  • 0 532 727 12 77
  • info@venusaritma.com

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir