Honda Motosiklet Bayilik Maliyeti

Honda motosiklet bayilik maliyeti, Honda Motor bayiliği almak istiyorum fakat ücret ve şartları merak ediyorum diyorsanız honda motosiklet bayilik maliyeti içeren bu yayınımız size yardımcı olacaktır.

Honda Motor bayilik fiyatı yani diğer bir ifadeyle Honda Motor franchise bedeli 2022 yılında bize en çok sorulan bayilik ücretleri sorularından birisi oldu. Aslında bu popülerlik dahi firmadan alacağınız bayilik sonucu iyi kazançlar elde edebileceğiniz anlamına geliyor.

Honda Motor bayilik veriyor mu sorusunun güncel olarak cevabı evet veriyor şeklinde olacaktır. Peki neden bayilik almak istiyorum deniyor? Bunun cevabı çok basit; düşük sermayeyle riski düşük iş kurmak! Bu sayede kendi işinizin kendi patronu olmuş oluyorsunuz.

Honda Motor bayilik alma şartları sözleşmeye tabii olarak sürdürülmekte. Bu konuya daha detaylıca değineceğiz ama şunu bilmelisiniz ki genelde firmalar bu koşulları değiştirmez, her sene sözleşme yenileyerek devam ederler. Honda Motor bayilik ücreti hususunda hemen aşağıda eklediğimiz görsel size en güncel bilgiyi sunmakta yardımcı olacaktır.

Honda Motor Bayilik Maliyeti

Honda Motor bayilik maliyeti için cebinizde yeterli sermayeniz olması şart. Honda Motor bayilik ücreti haricinde cebinizden bir miktar gider ücreti çıkabilir, sermayenizde olası giderler tutarı da bulunmalıdır. Eklediğimiz yüklenmekte olan resimde sizlerle Honda Motor franchise ne kadar sorusuna cevap bulduk ve bu sorunun en güncel cevabını bizzat firmadan öğrenip sizlerle görselde paylaştık. Şu an okumakta olduğunuz yayının tarihinin güncelliği de önemli tabi, kontrol edersiniz, güncel bulmazsanız Honda Motor bayiliği şeklinde sitemizde aratarak en son yayınımıza ulaşabilirsiniz.

Honda Motor Bayilik Almak

Honda Motor bayilik almak mantıklı mı gelin biraz da bunun üzerinde duralım. Bayilik almak aslında başlı başına bir iş modelidir. Elinizde belirli bir sermayeniz var ve bu sermaye ile yatırım yapmak istiyorsanız Honda Motor franchising fiyatları da sizin için uygun ise bayiliğini alabilirsiniz. Tabi her bayi olan kişi para kazanmıyor. Para kazanmak, kişinin azmi, müşterilerle iletişimi, açtığı dükkanın konumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Honda Motor kar marjı yükseltmek için tavsiyeler:

  1. Lokasyon: Bayinizi açacağınız dükkanın konumu kazancınızda en önemli rolü üstleniyor. Otobüs duraklarının arkası, hastane yakını, AVM içi, okulların yakını veya benzer konsepte sahip dükkanların yakını gibi.. Dükkanınız/mağazanız, güniçi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yerde olsun
  2. Müşteri Kapasitesi: Bayiliğiniz ne kadar geniş ferah bir mekan olursa o kadar çok müşteri ağırlarsınız.
  3. Kampanyalar: Özellikle bayiliğinizin ilk 5-6 ayı, çok cazip kampanyalar yapın. Sermayenizde kampanyalar için bir miktar para ayrıca bulunsun. Cuma günleri yüzde 50 indirim veya satış sonrası ikram bir ürün gibi.
  4. Müşteri Memnuniyeti: Dükkanınıza gelen müşterilerin dükkandan memnun ayrılması tek hedefiniz olmalı. Bir müşteri on müşteri getirebileceği gibi artık sosyal medya sayesinde bir müşteri yüz müşteri de götürebiliyor. Aman dikkat!
  5. Fiyat Politikası: Kâr marjını özellikle ilk 2-3 sene yüzde 30 üzeri tutmayın. Fiyatları öyle bir belirleyin ki, kemikleşen bir müşteri kadronuz oluşsun.

Honda Motor bayilik kazancı sizin azminize ve yukarıdaki hususlar gibi bazı kuralları önemsemenize bağlı olarak değişecektir. Honda Motor franchise başvuru yapmadan önce bu işi severek yapabilecek misiniz bu sorunun cevabını kendinize vermeniz gerekecek.

Honda Motor Bayilik İletişim

HONDA Motor bayilik iletişimi için resmi numara üzerinden sağlanmaktadır.

Ayrıca Honda Motor bayilik telefon numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bilgiler şu şekilde:

  • Resmi sitesi: https://honda.com.tr
  • Tel: 0850 733 22 20
  • E-posta: bilgi@honda-eu.com
  • Honda Motor Franchise başvuru için tıklayınız.

Similar Posts

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir