Kuba Motor Bayilik Şartları

Kuba Motor bayilik şartları, Kuba Motor Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde 35 bin metrekarelik kapalı alanda yıllık 120 bin adet motosiklet üretim kapasitesine sahip bir firma olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin hemen her noktasına dağılmış 300’ün üzerinde bayi ve 400’ün üzerinde servisi bulunmaktadır. 2011’den bu yana Türkiye genelinde en fazla vitesli motosiklet üreten ve pazarlayan motosiklet firması ünvanına sahip olan Kuba Motor, dokuz farklı ürün segmentinde 43 farklı motosiklet modeli sunmaktadır. Fiyat aralığı 4 bin TL’den başlamakta ve firma bayilik isteklerini geri çevirmemektedir.

Kuba Motor, Türkiye’nin en büyük organize sanayilerinden Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde, 35.000 metrekare kapalı alanda, yıllık 120.000 adet motosiklet üretim kapasitesi ile 2004 yılından bu yana hizmet veren, Türkiye’nin lider motosiklet markalarından biridir. 250 kişilik idari ve üretim birimleriyle Avrupa ve Dünya standartlarında teknolojik donanımıyla hizmet veren firma, tüm gücü ve kararlılığı ile istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

KOSGEB Destekli Bayilikleri listesine erişebilmek için bağlantıya tıklayabilirsin!

Kuba Motor Bayilik Şartları 2024

Her geçen yıl %20 ila %30 arasında büyüme gerçekleştiren Kuba Motor, Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer alan 300 üzeri bayisi ve 400 üzeri servisi ile müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Firmanın ürün ve hizmetlerinde kalitenin yanı sıra zamana da önem vermektedir. Bu doğrultuda, Türkiye’deki tüm bayi ve servislerine daha hızlı dağıtım yapabilmek adına Marmara Lojistik Deposu kurulmuştur. Böylece, Kuba Motor, bayilerine, servislerine ve müşterilerine en hızlı şekilde modelleri, yedek parçaları ve aksesuarları ulaştırabilmektedir.

Kuba Motor, motosiklet sektöründeki öncü konumunu “Üretimde Kalite, Yönetimde Kalite” prensibiyle sürdürmektedir. Gaziantep’teki fabrikasının yanı sıra, 2014 yılında Manisa’da yeni bir üretim tesisi açarak üretim gücünü arttırmış ve bölgede yeni iş istihdamı sağlamıştır. Her zaman güncel ve son teknoloji modellerle donatılan ürün skalası, kullanıcıların talep ve beklentilerini yakından takip eden yoğun AR-GE çalışmaları sonucu ortaya çıkmaktadır.

Bayilikariyorum.com aracılığıyla Kuba Motor bayilik şartları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kuba Motor, bayiliklerinde uzun vadeli işbirliklerine önem vermektedir. Bayilik taleplerinde adayların işletme ruhsatı, ticari işletme belgesi gibi gerekli belgelere sahip olması beklenmektedir. Ayrıca, bayilerin Kuba Motor markasını doğru bir şekilde temsil etmeleri, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmeleri ve Kuba Motor standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermeleri gerekmektedir.

Kuba Motor, ATV pazarında liderliğini sürdürmek için dünyanın önde gelen ATV firmalarından biri olan Arctic Cat ile iş birliği yaparak pazar payını arttırmıştır. Ayrıca, İtalya’nın önde gelen motosiklet markalarından Benelli ile distribütörlük anlaşması yaparak modellerini motosiklet pazarına katmıştır. Tüm faaliyetlerinde önceliği daima kullanıcı memnuniyetine veren Kuba Motor, sektöre öncülük etmeyi görev edinmiştir.

Honda Motosiklet Bayilik Maliyeti hakkında bilgiye sahip olmak ister misin?

Kuba Motor hangi ülkenin malı?

Kuba Motor, Türkiye merkezli bir motosiklet üreticisidir. Şirket, 2004 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi ve fabrikası Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde bulunan 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır.

Kuba Motor’un sahibi kim?

Gaziantep’te daha önce üretimine başladığı ‘Müjdeci Kamyonetleri’ ile gündeme gelen Bekir Müjdeci, şimdi de yıllık 150 bin adet kapasiteli motosiklet fabrikası kurdu. 250 cc’ye kadar motosiklet üreten Bekir Müjdeci, 2010’u 30 milyon lira ciroyla kapattı.

Kuba Motor hangi sınıf?

Motorlu bisiklet olarak geçmektedir. B sınıfı sürücü belgesi ile kullanılabilmektedir.

Similar Posts

8 Comments

 1. Mesut dedi ki:

  Merhaba! Benim dükkanım var 180 metre kare yol üstünde köşe başı yer Anadolu mh Çukurova caddesi sk 883 no 1 bayilik almak istiyorum

 2. Suleymam durmaz dedi ki:

  Kendi dukkanim var tokat yesilyurt bayilik almak istiyorum

 3. AHMET ŞENER dedi ki:

  KOCAELİ KARAMÜRSEL İLÇESİNDE BURSA İZMİR YOLUNA CEPHE 300 m2 toplamda kapalı alanı 170 m2 geri kalan alanı servis alanı olarak otoparkı ile 130 m2 alana sahip MERKEZ KONUMDA BAYİLİK TALEP ETMEKTEYİM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 4. Murat dedi ki:

  Tekirdağ Çerkezköy civarında galericiyim bayilik almak istiyorum iletişim numarası verirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir