Çiğköftem Bayilik

Çiğköftem bayilik ücretleri, Çiğköftem bayilik şartları, Çiğköftem bayilik ücretleri gibi bir çok noktaya değineceğiz. 1993 yılında kurulan ve bugün sektörün lider kuruluşu olan Çiğköftem markası, Türkiye’nin yurtdışında en çok şubesi olan yöresel fastfood zinciridir.

Globlend bünyesinde faaliyet gösteren Çiğköftem, 4,000 yıllık geleneksel lezzetin vazgeçilmez adresi olmuştur. Çiğköftem, 8 ülkede 300 şube ağı ile her geçen gün büyüyerek günlük doğal çiğköfteyi; dünyanın her noktasına ulaştırmaya devam etmektedir.

Çiğköftem ürünleri, dünyada tek olan bir misyon üstlenmiştir. “Günlük, Doğal, Taze ve Katkısız” üretimi ile, tüm dünyada aynı standartları yakalamıştır. Tüketiciye duyarlı, hijyen ve sağlık ilkelerinde hassas bu anlayışı ile tüm dünyada tek markadır. “En tatlı acı” mottosu ile dünya mutfağının farklı lezzetleri arasına girmiştir. Ayrıca Çiğköftem bir Türk markası olarak, Avrupa’da ki en büyük vejetaryen fastfood şube ağına sahiptir.

Çiğköftem Bayilik Veriyor Mu?

Çiğköftem bayilik veriyor mu sorusuna değineceğiz fakat öncesinde değinmemiz gereken noktalar var. Çiğköftem son zamanlarda çevrimiçi reklamlarını arttırdığını biliyoruz. Girişimcilik yapmak isteyen kişilerin de aklına şu soru geliyor çiğköftem bayilik veriyor mu? Evet, çiğköftem bayilik veriyor.

Çiğköftem Bayilik (Franchise) Ücreti Ne Kadar?

Çiğköftem bayilik ücreti ne kadar sorusuna da geldiğimize göre ortalama ne kadar gibi bir rakam ile bu işe girişilebilir ona değinelim. Ortalama 100.000 TL gibi bir rakam ile Çiğköftem bayilik alabilirsiniz.

  1. Eğitim ve personel desteği,
  2. Franchise bedeli yok,
  3. Bir defaya mahsus 150 kg yakın bedava çiğköfte veriyor.
  4. Paketleme tezgahı, 4 kişilik masa sandalyenizi de veriyor.
  5. Tanıtım için destek sağlıyor.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir